Deze website maakt gebruik van cookies. Waarom? Klik HIER voor meer informatie.
Akkoord en sluiten [X]
Vertragingen en vervallen treinen
Storingen en werkzaamheden

Vervallen treinen: 925

Den Haag Laan v NOI
    15:51 naar Schiphol (spoor 6)
Varsseveld
    15:51 naar Winterswijk (spoor 2)
Rotterdam Centraal
    15:51 naar Vlissingen (spoor 4)
Valkenburg
    15:51 naar Heerlen (spoor 1)
Rotterdam Blaak
    15:51 naar Schiphol (spoor 2)
Apeldoorn De Maten
    15:51 naar Apeldoorn (spoor 1)
Rotterdam Centraal
    15:51 naar Breda (spoor 3)
Chevremont
    15:51 naar Kerkrade Centrum (spoor 1)
Leeuwarden
    15:51 naar Zuidhorn (spoor 5b)
Maastricht
    15:51 naar Maastricht Randwyck (spoor 4b)
Vierlingsbeek
    15:52 naar Nijmegen (spoor 1)
Dieren
    15:52 naar Zwolle (spoor 1)
Ruurlo
    15:52 naar Winterswijk (spoor 2)
Etten-Leur
    15:52 naar Roosendaal (spoor 2)
Bussum Zuid
    15:52 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Gouda
    15:52 naar Rotterdam Centraal (spoor 8)
Groningen Noord
    15:52 naar Delfzijl (spoor 1)
Leeuwarden
    15:52 naar Sneek (spoor 1)
    15:52 naar Amersfoort (spoor 1)
Heerlen
    15:52 naar Sittard (spoor 2)
Groningen
    15:52 naar Roodeschool (spoor 6a)
Amsterdam RAI
    15:52 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Harlingen
    15:52 naar Leeuwarden (spoor 1)
Amsterdam Zuid
    15:52 naar Schiphol (spoor 3)
Scheemda
    15:53 naar Winschoten (spoor 2)
Schiphol
    15:53 naar Breda (spoor 5)
Breda
    15:53 naar Den Haag Centraal (spoor 7)
Amsterdam Amstel
    15:53 naar Heerlen (spoor 4)
Arnhem
    15:53 naar Roosendaal (spoor 7)
Doetinchem
    15:53 naar Arnhem (spoor 1)
Bedum
    15:53 naar Groningen (spoor 1)
Den Haag HS
    15:53 naar Eindhoven (spoor 4)
Hollandsche Rading
    15:53 naar Hoofddorp (spoor 2)
Ede-Wageningen
    15:53 naar Amersfoort (spoor 1a)
Schiphol
    15:53 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Weesp
    15:53 naar Groningen (spoor 2)
Heerlen
    15:53 naar Maastricht Randwyck (spoor 1)
Ommen
    15:53 naar Zwolle (spoor 1)
Amsterdam Centraal
    15:53 naar Rotterdam Centraal (spoor 11a)
Cuijk
    15:53 naar Roermond (spoor 2)
Rotterdam Blaak
    15:54 naar Vlissingen (spoor 3)
Tilburg
    15:54 naar Eindhoven (spoor 1)
Meerssen
    15:54 naar Heerlen (spoor 1)
Amersfoort
    15:54 naar Leeuwarden (spoor 1)
Dordrecht
    15:54 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Schin op Geul
    15:54 naar Heerlen (spoor 1)
Den Haag Laan v NOI
    15:54 naar Vlissingen (spoor 5)
Delft
    15:54 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Nijmegen
    15:54 naar Zwolle (spoor 1a)
Leeuwarden Camminghaburen
    15:54 naar Zuidhorn (spoor 1)
's-Hertogenbosch
    15:54 naar Zwolle (spoor 1)
Castricum
    15:54 naar Alkmaar (spoor 1)
Gouda
    15:54 naar Leeuwarden (spoor 3)
Amsterdam Sloterdijk
    15:55 naar Maastricht (spoor 5)
Gorinchem
    15:55 naar Dordrecht (spoor 1)
Mariënberg
    15:55 naar Almelo (spoor 3)
Heemstede-Aerdenhout
    15:55 naar Vlissingen (spoor 2)
Weesp
    15:55 naar Hoofddorp (spoor 5)
Dronrijp
    15:55 naar Harlingen Haven (spoor 1)
Rotterdam Centraal
    15:55 naar Amsterdam Centraal (spoor 11)
Assen
    15:55 naar Groningen (spoor 3)
Den Haag Centraal
    15:55 naar Enschede (spoor 5)
Oss
    15:55 naar Roosendaal (spoor 1)
Haarlem
    15:55 naar Amsterdam Centraal (spoor 3)
Amsterdam Sloterdijk
    15:55 naar Den Haag Centraal (spoor 7)
Hilversum
    15:55 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Doetinchem De Huet
    15:56 naar Arnhem (spoor 1)
Utrecht Centraal
    15:56 naar Schiphol (spoor 5)
Groningen Noord
    15:56 naar Roodeschool (spoor 1)
Utrecht Maliebaan
    15:56 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Hoensbroek
    15:56 naar Sittard (spoor 1)
Amersfoort
    15:56 naar Barneveld Zuid (spoor 4b)
Weert
    15:56 naar Heerlen (spoor 3b)
Duivendrecht
    15:56 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Dordrecht
    15:56 naar Gorinchem (spoor 15)
Heerlen Woonboulevard
    15:56 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Heerenveen
    15:56 naar Leeuwarden (spoor 2)
Ede-Wageningen
    15:56 naar Schiphol (spoor 3)
Meppel
    15:56 naar Den Haag Centraal (spoor 2)
Hilversum Media Park
    15:56 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Schiphol
    15:57 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Sauwerd
    15:57 naar Groningen (spoor 1)
Rotterdam Centraal
    15:57 naar Schiphol (spoor 9)
Roosendaal
    15:57 naar Zwolle (spoor 3a)
Schiphol
    15:57 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Alkmaar
    15:57 naar Maastricht (spoor 3)
Klimmen-Ransdaal
    15:57 naar Heerlen (spoor 1)
Eindhoven
    15:57 naar Enkhuizen (spoor 5)
Hilversum Sportpark
    15:57 naar Hoofddorp (spoor 2)
Ede Centrum
    15:57 naar Amersfoort (spoor 1)
Nijmegen
    15:58 naar Schiphol (spoor 3)
Tilburg
    15:58 naar Roosendaal (spoor 3)
's-Hertogenbosch
    15:58 naar Alkmaar (spoor 3)
Rotterdam Centraal
    15:58 naar Paris-Nord (spoor 2)
Utrecht Centraal
    15:58 naar Den Haag Centraal (spoor 9)
Rotterdam Centraal
    15:58 naar Amsterdam Centraal (spoor 12)
Sauwerd
    15:58 naar Delfzijl (spoor 2)
Amersfoort Schothorst
    15:58 naar Leeuwarden (spoor 3)
Schiedam Centrum
    15:58 naar Dordrecht (spoor 3)
Barneveld Centrum
    15:58 naar Amersfoort (spoor 2)
Zutphen
    15:58 naar Roosendaal (spoor 3)
Amersfoort
    15:58 naar Rotterdam Centraal (spoor 6)
Roodeschool
    15:58 naar Groningen (spoor 1)
Rotterdam Alexander
    15:58 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Coevorden
    15:59 naar Emmen (spoor 1)
Valkenburg
    15:59 naar Maastricht (spoor 2)
Voerendaal
    15:59 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Hilversum
    15:59 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Diemen Zuid
    15:59 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Utrecht Centraal
    15:59 naar Alkmaar (spoor 7)
Nuth
    15:59 naar Sittard (spoor 2)
Amsterdam Centraal
    15:59 naar Alkmaar (spoor 8a)
Franeker
    15:59 naar Leeuwarden (spoor 2)
Den Haag HS
    15:59 naar Vlissingen (spoor 4)
Gouda
    15:59 naar Utrecht Centraal (spoor 3)
Franeker
    16:00 naar Harlingen Haven (spoor 1)
Boxmeer
    16:00 naar Nijmegen (spoor 1)
Aalten
    16:00 naar Winterswijk (spoor 1)
Lichtenvoorde-Groenlo
    16:00 naar Winterswijk (spoor 1)
Mantgum
    16:00 naar Sneek (spoor 2)
Wehl
    16:00 naar Arnhem (spoor 1)
Valkenburg
    16:00 naar Heerlen (spoor 1)
Leiden Centraal
    16:00 naar Dordrecht (spoor 8b)
    16:00 naar Den Haag Centraal (spoor 9b)
Dordrecht Stadspolders
    16:00 naar Gorinchem (spoor 2)
Dalfsen
    16:00 naar Zwolle (spoor 1)
Vroomshoop
    16:00 naar Almelo (spoor 2)
Apeldoorn
    16:00 naar Amersfoort (spoor 1)
Delft
    16:00 naar Den Haag Centraal (spoor 1)
Deventer
    16:00 naar Enschede (spoor 1)
Leiden Centraal
    16:01 naar Schiphol (spoor 5b)
Boven-Hardinxveld
    16:01 naar Dordrecht (spoor 1)
Delft
    16:01 naar Eindhoven (spoor 2)
Rotterdam Alexander
    16:01 naar Rotterdam Centraal (spoor 2)
Schiedam Centrum
    16:01 naar Schiphol (spoor 5)
Boxmeer
    16:01 naar Roermond (spoor 2)
Hurdegaryp
    16:01 naar Zuidhorn (spoor 2)
Voerendaal
    16:01 naar Heerlen (spoor 1)
Apeldoorn
    16:01 naar Berlin Ostbahnhof (spoor 4)
Diemen Zuid
    16:01 naar Hoofddorp (spoor 2)
Hoevelaken
    16:02 naar Barneveld Zuid (spoor 2)
Hilversum Sportpark
    16:02 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Bedum
    16:02 naar Delfzijl (spoor 1)
Winschoten
    16:02 naar Groningen (spoor 1)
Hilversum
    16:02 naar Hoofddorp (spoor 4)
Schinnen
    16:02 naar Sittard (spoor 2)
Heerenveen
    16:02 naar Rotterdam Centraal (spoor 3)
Gouda
    16:02 naar Den Haag Centraal (spoor 8)
Schiphol
    16:02 naar Nijmegen (spoor 3)
Sauwerd
    16:02 naar Roodeschool (spoor 2)
Zuidhorn
    16:02 naar Leeuwarden (spoor 2)
Uithuizermeeden
    16:02 naar Groningen (spoor 2)
Groningen Noord
    16:03 naar Groningen (spoor 2)
Daarlerveen
    16:03 naar Almelo (spoor 1b)
Utrecht Centraal
    16:03 naar Maastricht (spoor 18)
Heerlen Woonboulevard
    16:03 naar Heerlen (spoor 1)
Klimmen-Ransdaal
    16:03 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Utrecht Centraal
    16:03 naar Rotterdam Centraal (spoor 20)
Ede-Wageningen
    16:03 naar Nijmegen (spoor 4)
Den Haag HS
    16:03 naar Amsterdam Centraal (spoor 6)
Tilburg
    16:03 naar Zwolle (spoor 1)
Roermond
    16:03 naar Nijmegen (spoor 3b)
Deventer
    16:03 naar Den Haag Centraal (spoor 4)
Den Haag Centraal
    16:03 naar Groningen (spoor 10)
Leiden Centraal
    16:03 naar Amsterdam Centraal (spoor 4b)
Barneveld Noord
    16:03 naar Amersfoort (spoor 1)
Schiphol
    16:04 naar Leeuwarden (spoor 1)
Weert
    16:04 naar Enkhuizen (spoor 2)
Hardinxveld-Giessendam
    16:04 naar Dordrecht (spoor 2)
Hilversum Media Park
    16:04 naar Hoofddorp (spoor 2)
Amersfoort
    16:04 naar Groningen (spoor 2)
Lunteren
    16:04 naar Amersfoort (spoor 2)
Sliedrecht Baanhoek
    16:04 naar Gorinchem (spoor 1)
Duivendrecht
    16:04 naar Hoofddorp (spoor 4)
Meerssen
    16:04 naar Maastricht (spoor 2)
Meppel
    16:04 naar Leeuwarden (spoor 3)
Heemstede-Aerdenhout
    16:04 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Roermond
    16:04 naar Maastricht Randwyck (spoor 3a)
    16:04 naar Zuidhorn (spoor 2)
Amsterdam Sloterdijk
    16:04 naar Amsterdam Centraal (spoor 8)
Amersfoort Schothorst
    16:04 naar Den Haag Centraal (spoor 1)
Amsterdam Centraal
    16:04 naar Vlissingen (spoor 2a)
    16:05 naar Maastricht (spoor 4b)
Rotterdam Blaak
    16:05 naar Amsterdam Centraal (spoor 2)
Sittard
    16:05 naar Enkhuizen (spoor 2b)
Didam
    16:05 naar Arnhem (spoor 1)
Mariënberg
    16:05 naar Hardenberg (spoor 3)
Arnhem
    16:05 naar Winterswijk (spoor 6b)
Amsterdam Sloterdijk
    16:05 naar Alkmaar (spoor 3)
Spaubeek
    16:05 naar Sittard (spoor 2)
Arnhem
    16:05 naar Nijmegen (spoor 9)
Delft
    16:05 naar Vlissingen (spoor 2)
Rotterdam Centraal
    16:05 naar Groningen (spoor 14)
Dronrijp
    16:05 naar Leeuwarden (spoor 2)
Apeldoorn
    16:05 naar Zutphen (spoor 3)
Castricum
    16:05 naar Maastricht (spoor 2)
Assen
    16:05 naar Den Haag Centraal (spoor 1)
Nieuw Amsterdam
    16:06 naar Emmen (spoor 1)
Amsterdam Amstel
    16:06 naar Enkhuizen (spoor 1)
Eindhoven
    16:06 naar Alkmaar (spoor 4)
's-Hertogenbosch
    16:06 naar Maastricht (spoor 6)
Hollandsche Rading
    16:06 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Den Haag Laan v NOI
    16:06 naar Amsterdam Centraal (spoor 6)
Schin op Geul
    16:06 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Maastricht Randwyck
    16:06 naar Roermond (spoor 3)
Oss
    16:06 naar Zwolle (spoor 2)
Roodeschool
    16:06 naar Eemshaven (spoor 1)
Uithuizen
    16:06 naar Groningen (spoor 1)
Etten-Leur
    16:06 naar Zwolle (spoor 1)
Dordrecht
    16:07 naar Vlissingen (spoor 5)
Arnhem Velperpoort
    16:07 naar Winterswijk (spoor 2)
Vriezenveen
    16:07 naar Almelo (spoor 1)
Tilburg
    16:07 naar Den Haag Centraal (spoor 2)
Utrecht Centraal
    16:07 naar Enschede (spoor 11)
Harlingen
    16:07 naar Harlingen Haven (spoor 1)
Winterswijk West
    16:07 naar Winterswijk (spoor 1)
Scheemda
    16:07 naar Groningen (spoor 2)
Kerkrade Centrum
    16:07 naar Sittard (spoor 1)
Dieren
    16:07 naar Roosendaal (spoor 2)
Gouda
    16:07 naar Rotterdam Centraal (spoor 8)
Schiphol
    16:07 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Winsum
    16:07 naar Roodeschool (spoor 1)
Rotterdam Centraal
    16:07 naar Dordrecht (spoor 6)
Haarlem
    16:07 naar Den Haag Centraal (spoor 6)
Hilversum
    16:07 naar Groningen (spoor 2)
Grijpskerk
    16:07 naar Leeuwarden (spoor 1)
Dordrecht
    16:08 naar Schiphol (spoor 2)
Den Haag HS
    16:08 naar Den Haag Centraal (spoor 6)
Eindhoven
    16:08 naar Heerlen (spoor 2)
Schiphol
    16:08 naar Rotterdam Centraal (spoor 5)
Amsterdam RAI
    16:08 naar Hoofddorp (spoor 3)
Vierlingsbeek
    16:08 naar Roermond (spoor 2)
Swalmen
    16:08 naar Nijmegen (spoor 2)
Bussum Zuid
    16:08 naar Hoofddorp (spoor 1)
Cuijk
    16:08 naar Nijmegen (spoor 1)
Amsterdam Centraal
    16:08 naar Breda (spoor 14a)
Geleen Oost
    16:08 naar Sittard (spoor 2)
Stedum
    16:08 naar Delfzijl (spoor 1)
Groningen
    16:08 naar Veendam (spoor 1b)
Apeldoorn De Maten
    16:08 naar Zutphen (spoor 1)
Hoofddorp
    16:08 naar Utrecht Centraal (spoor 3)
    16:08 naar Zuidhorn (spoor 2)
Breda
    16:08 naar Eindhoven (spoor 3)
Sliedrecht
    16:08 naar Gorinchem (spoor 1)
Weesp
    16:08 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Utrecht Centraal
    16:09 naar Nijmegen (spoor 19)
Sliedrecht
    16:09 naar Dordrecht (spoor 2)
Emmen Zuid
    16:09 naar Emmen (spoor 1)
Nijmegen
    16:09 naar Roosendaal (spoor 4b)
    16:09 naar Amersfoort (spoor 1)
Barneveld Noord
    16:09 naar Barneveld Zuid (spoor 1)
Den Haag Laan v NOI
    16:09 naar Dordrecht (spoor 5)
Delft
    16:09 naar Schiphol (spoor 1)
Amsterdam Sloterdijk
    16:09 naar Vlissingen (spoor 7)
Amersfoort
    16:09 naar Ede-Wageningen (spoor 4b)
Chevremont
    16:09 naar Sittard (spoor 1)
Gouda
    16:09 naar Utrecht Centraal (spoor 3)
Haarlem
    16:10 naar Amsterdam Centraal (spoor 3)
Zevenaar
    16:10 naar Arnhem (spoor 1)
Den Haag Centraal
    16:10 naar Utrecht Centraal (spoor 4)
Amsterdam Zuid
    16:10 naar Nijmegen (spoor 2)
Groningen Europapark
    16:10 naar Veendam (spoor 1)
Valkenburg
    16:10 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Sneek Noord
    16:10 naar Sneek (spoor 2)
Deinum
    16:10 naar Leeuwarden (spoor 1)
Roermond
    16:10 naar Heerlen (spoor 1)
Rotterdam Blaak
    16:10 naar Dordrecht (spoor 3)
Arnhem
    16:11 naar Zwolle (spoor 3)
Naarden-Bussum
    16:11 naar Hoofddorp (spoor 1)
Rotterdam Centraal
    16:11 naar Amsterdam Centraal (spoor 12)
Maastricht
    16:11 naar Roermond (spoor 4b)
Baflo
    16:11 naar Roodeschool (spoor 1)
Westervoort
    16:11 naar Winterswijk (spoor 2)
Amersfoort
    16:11 naar Den Haag Centraal (spoor 7)
Hardinxveld-Giessendam
    16:11 naar Gorinchem (spoor 1)
Hoevelaken
    16:11 naar Amersfoort (spoor 1)
Amsterdam Zuid
    16:11 naar Hoofddorp (spoor 3)
    16:12 naar Leeuwarden (spoor 1)
Rotterdam Centraal
    16:12 naar Amsterdam Centraal (spoor 9)
Mook Molenhoek
    16:12 naar Nijmegen (spoor 2)
Usquert
    16:12 naar Groningen (spoor 2)
Utrecht Centraal
    16:12 naar Hoofddorp (spoor 1)
Sliedrecht Baanhoek
    16:12 naar Dordrecht (spoor 1)
Eygelshoven
    16:12 naar Sittard (spoor 1)
's-Hertogenbosch
    16:12 naar Roosendaal (spoor 7)
Zaandam
    16:12 naar Alkmaar (spoor 2)
Echt
    16:12 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Heemstede-Aerdenhout
    16:12 naar Den Haag Centraal (spoor 2)
Schiphol
    16:12 naar Dordrecht (spoor 5)
Driebergen-Zeist
    16:12 naar Schiphol (spoor 1)
Amsterdam Amstel
    16:13 naar Maastricht (spoor 4)
Loppersum
    16:13 naar Delfzijl (spoor 1)
Barneveld Centrum
    16:13 naar Barneveld Zuid (spoor 2)
Weesp
    16:13 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Houthem-St Gerlach
    16:13 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Schiphol
    16:13 naar Utrecht Centraal (spoor 3)
Nijmegen
    16:13 naar Den Helder (spoor 3)
Heerlen
    16:13 naar Kerkrade Centrum (spoor 2)
Barneveld Centrum
    16:13 naar Amersfoort (spoor 1)
Zuidbroek
    16:13 naar Groningen (spoor 1)
Eindhoven
    16:13 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Utrecht Centraal
    16:13 naar Den Haag Centraal (spoor 9)
Schiedam Centrum
    16:13 naar Vlissingen (spoor 3)
Rotterdam Alexander
    16:13 naar Groningen (spoor 1)
Steenwijk
    16:13 naar Leeuwarden (spoor 2)
Apeldoorn
    16:14 naar Den Haag Centraal (spoor 1)
Duiven
    16:14 naar Arnhem (spoor 1)
Reuver
    16:14 naar Nijmegen (spoor 2)
Amsterdam Centraal
    16:14 naar Heerlen (spoor 5b)
Utrecht Overvecht
    16:14 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Rotterdam Centraal
    16:14 naar Eindhoven (spoor 6)
Den Haag HS
    16:14 naar Dordrecht (spoor 4)
Gouda
    16:14 naar Enschede (spoor 3)
Utrecht Centraal
    16:14 naar Heerlen (spoor 18)
Breda
    16:15 naar Amsterdam Centraal (spoor 6)
Leiden Centraal
    16:15 naar Den Haag Centraal (spoor 9b)
Breda
    16:15 naar Roosendaal (spoor 8)
Amsterdam Bijlmer ArenA
    16:15 naar Schiphol (spoor 2)
Klarenbeek
    16:15 naar Zutphen (spoor 1)
Venray
    16:15 naar Roermond (spoor 1)
Hardenberg
    16:15 naar Almelo (spoor 2)
Duiven
    16:15 naar Winterswijk (spoor 2)
Zwolle
    16:15 naar Groningen (spoor 6)
Emmen
    16:15 naar Zwolle (spoor 2)
's-Hertogenbosch
    16:15 naar Heerlen (spoor 6)
Buitenpost
    16:15 naar Zuidhorn (spoor 1)
Hoevelaken
    16:15 naar Ede-Wageningen (spoor 2)
Leiden Centraal
    16:15 naar Vlissingen (spoor 8b)
Leeuwarden
    16:16 naar Den Haag Centraal (spoor 3)
Dordrecht Stadspolders
    16:16 naar Dordrecht (spoor 1)
Schiedam Centrum
    16:16 naar Amsterdam Centraal (spoor 5)
Utrecht Overvecht
    16:16 naar Hoofddorp (spoor 1)
Rotterdam Alexander
    16:16 naar Rotterdam Centraal (spoor 2)
Bunde
    16:16 naar Roermond (spoor 2)
Boven-Hardinxveld
    16:16 naar Gorinchem (spoor 2)
Steenwijk
    16:16 naar Rotterdam Centraal (spoor 1)
Enschede
    16:16 naar Den Haag Centraal (spoor 1)
Arnhem
    16:16 naar Schiphol (spoor 11)
Buitenpost
    16:16 naar Leeuwarden (spoor 2)
Susteren
    16:16 naar Maastricht Randwyck (spoor 1)
Den Haag Centraal
    16:17 naar Amsterdam Centraal (spoor 10)
Driebergen-Zeist
    16:17 naar Nijmegen (spoor 2)
Gouda
    16:17 naar Den Haag Centraal (spoor 8)
Amsterdam Amstel
    16:17 naar Alkmaar (spoor 1)
Meerssen
    16:17 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Barneveld Noord
    16:17 naar Amersfoort (spoor 1)
Leiden Centraal
    16:17 naar Groningen (spoor 4b)
Landgraaf
    16:17 naar Sittard (spoor 1)
Zwolle
    16:17 naar Rotterdam Centraal (spoor 3)
Warffum
    16:17 naar Groningen (spoor 2)
Den Haag Centraal
    16:17 naar Eindhoven (spoor 2)
Maastricht
    16:18 naar Liège-Guillemins (spoor 5a)
Rotterdam Centraal
    16:18 naar Den Haag Centraal (spoor 9)
Westervoort
    16:18 naar Arnhem (spoor 1)
Almelo
    16:18 naar Hardenberg (spoor 3)
Heerlen
    16:18 naar Maastricht (spoor 4)
Sittard
    16:18 naar Kerkrade Centrum (spoor 2a)
Nijmegen Heyendaal
    16:18 naar Nijmegen (spoor 2)
Utrecht Centraal
    16:18 naar Enkhuizen (spoor 7)
Kropswolde
    16:18 naar Veendam (spoor 2)
Landgraaf
    16:18 naar Kerkrade Centrum (spoor 2)
's-Hertogenbosch
    16:18 naar Enkhuizen (spoor 3)
Utrecht Centraal
    16:18 naar Rotterdam Centraal (spoor 8)
Deventer
    16:18 naar Berlin Ostbahnhof (spoor 1)
Schiphol
    16:18 naar Hoofddorp (spoor 4)
Sneek
    16:18 naar Leeuwarden (spoor 1)
Den Haag HS
    16:18 naar Schiphol (spoor 6)
Heemstede-Aerdenhout
    16:18 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Warffum
    16:18 naar Roodeschool (spoor 1)
Sappemeer Oost
    16:18 naar Groningen (spoor 1)
Zwolle
    16:18 naar Leeuwarden (spoor 7)
Groningen
    16:18 naar Rotterdam Centraal (spoor 2b)
Amsterdam Bijlmer ArenA
    16:18 naar Nijmegen (spoor 7)
Zaandam
    16:19 naar Maastricht (spoor 4)
Appingedam
    16:19 naar Delfzijl (spoor 1)
Emmen Zuid
    16:19 naar Zwolle (spoor 1)
Voorst-Empe
    16:19 naar Zutphen (spoor 1)
Naarden-Bussum
    16:19 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Amsterdam Zuid
    16:19 naar Den Haag Centraal (spoor 4)
Leiden Centraal
    16:19 naar Amsterdam Centraal (spoor 5b)
Amsterdam Sloterdijk
    16:19 naar Amsterdam Centraal (spoor 8)
Utrecht Centraal
    16:19 naar Leeuwarden (spoor 11)
Maastricht
    16:19 naar Aachen Hbf (spoor 5b)
    16:20 naar Groningen (spoor 1)
Zevenaar
    16:20 naar Winterswijk (spoor 3)
Roermond
    16:20 naar Enkhuizen (spoor 2)
Amsterdam Centraal
    16:20 naar Den Haag Centraal (spoor 2a)
Amsterdam Zuid
    16:20 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Eygelshoven
    16:20 naar Kerkrade Centrum (spoor 2)
Breda
    16:20 naar Zwolle (spoor 3)
Winterswijk
    16:20 naar Zutphen (spoor 1a)
    16:20 naar Arnhem (spoor 1b)
Maastricht Noord
    16:20 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Delft
    16:20 naar Dordrecht (spoor 2)
Arnhem
    16:20 naar Nijmegen (spoor 9)
Zwolle
    16:20 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Rotterdam Centraal
    16:20 naar Utrecht Centraal (spoor 13)
Haarlem
    16:20 naar Vlissingen (spoor 6)
Rotterdam Centraal
    16:21 naar Breda (spoor 4)
Maastricht Randwyck
    16:21 naar Liège-Guillemins (spoor 1)
Rotterdam Blaak
    16:21 naar Schiphol (spoor 2)
Veendam
    16:21 naar Groningen (spoor 5)
Schiphol
    16:21 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Zwolle
    16:21 naar Emmen (spoor 15)
Martenshoek
    16:21 naar Veendam (spoor 2)
Rotterdam Centraal
    16:21 naar Vlissingen (spoor 7)
Hoogezand-Sappemeer
    16:21 naar Groningen (spoor 1)
    16:21 naar Leeuwarden (spoor 1)
Den Haag Laan v NOI
    16:21 naar Schiphol (spoor 6)
Sneek Noord
    16:21 naar Leeuwarden (spoor 1)
Etten-Leur
    16:22 naar Roosendaal (spoor 2)
Arnhem Velperpoort
    16:22 naar Arnhem (spoor 1)
Amsterdam Amstel
    16:22 naar Heerlen (spoor 4)
Geleen Oost
    16:22 naar Kerkrade Centrum (spoor 1)
Dieren
    16:22 naar Zwolle (spoor 1)
Bussum Zuid
    16:22 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Amsterdam Centraal
    16:22 naar Rotterdam Centraal (spoor 11a)
Amersfoort
    16:22 naar Enschede (spoor 2)
Amsterdam RAI
    16:22 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Beek-Elsloo
    16:22 naar Roermond (spoor 1)
Usquert
    16:22 naar Roodeschool (spoor 1)
Amsterdam Zuid
    16:22 naar Schiphol (spoor 3)
Winterswijk West
    16:22 naar Zutphen (spoor 1)
    16:22 naar Amersfoort (spoor 1)
Barneveld Noord
    16:22 naar Ede-Wageningen (spoor 1)
Gouda
    16:22 naar Rotterdam Centraal (spoor 8)
Tegelen
    16:22 naar Nijmegen (spoor 1)
Grijpskerk
    16:22 naar Zuidhorn (spoor 2)
Baflo
    16:22 naar Groningen (spoor 2)
Weesp
    16:23 naar Leeuwarden (spoor 2)
Vriezenveen
    16:23 naar Hardenberg (spoor 1)
Breda
    16:23 naar Den Haag Centraal (spoor 7)
Schiphol
    16:23 naar Breda (spoor 5)
Chevremont
    16:23 naar Kerkrade Centrum (spoor 1)
Roosendaal
    16:23 naar Puurs (spoor 1a)
Arnhem
    16:23 naar Roosendaal (spoor 8)
Delfzijl West
    16:23 naar Delfzijl (spoor 1)
Martenshoek
    16:23 naar Groningen (spoor 1)
Hoogezand-Sappemeer
    16:23 naar Veendam (spoor 2)
Hollandsche Rading
    16:23 naar Hoofddorp (spoor 2)
Nieuw Amsterdam
    16:23 naar Zwolle (spoor 2)
Den Haag HS
    16:23 naar Eindhoven (spoor 4)
Groningen
    16:23 naar Winschoten (spoor 3b)
Meerssen
    16:24 naar Aachen Hbf (spoor 1)
Schiphol
    16:24 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Didam
    16:24 naar Winterswijk (spoor 2)
Tilburg
    16:24 naar Eindhoven (spoor 1)
Gouda
    16:24 naar Groningen (spoor 3)
Amersfoort
    16:24 naar Groningen (spoor 1)
Dordrecht
    16:24 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Hilversum
    16:24 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Castricum
    16:24 naar Alkmaar (spoor 1)
's-Hertogenbosch
    16:24 naar Zwolle (spoor 1)
Nijmegen
    16:24 naar Zwolle (spoor 1a)
Den Haag Laan v NOI
    16:24 naar Vlissingen (spoor 5)
Rotterdam Blaak
    16:24 naar Vlissingen (spoor 3)
Hengelo
    16:24 naar Den Haag Centraal (spoor 2)
Delft
    16:25 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Amsterdam Sloterdijk
    16:25 naar Maastricht (spoor 5)
    16:25 naar Den Haag Centraal (spoor 7)
Haarlem
    16:25 naar Amsterdam Centraal (spoor 3)
Oss
    16:25 naar Roosendaal (spoor 1)
Hoevelaken
    16:25 naar Amersfoort (spoor 1)
Den Haag Centraal
    16:25 naar Enschede (spoor 5)
Assen
    16:25 naar Groningen (spoor 3)
Spaubeek
    16:25 naar Kerkrade Centrum (spoor 1)
Heemstede-Aerdenhout
    16:25 naar Vlissingen (spoor 2)
Maastricht
    16:25 naar Maastricht Randwyck (spoor 4b)
Groningen Europapark
    16:25 naar Winschoten (spoor 1)
Weesp
    16:25 naar Hoofddorp (spoor 5)
Almelo
    16:25 naar Enschede (spoor 2b)
Gorinchem
    16:25 naar Dordrecht (spoor 1)
Amsterdam Centraal
    16:25 naar Brussel-Zuid/Midi (spoor 15a)
Heerenveen
    16:26 naar Leeuwarden (spoor 2)
Weert
    16:26 naar Heerlen (spoor 3b)
Amersfoort
    16:26 naar Barneveld Zuid (spoor 4b)
Sappemeer Oost
    16:26 naar Veendam (spoor 2)
Rotterdam Centraal
    16:26 naar Amsterdam Centraal (spoor 3)
Barneveld Centrum
    16:26 naar Ede-Wageningen (spoor 1)
Dordrecht
    16:26 naar Gorinchem (spoor 15)
    16:26 naar Leeuwarden (spoor 1)
Meppel
    16:26 naar Rotterdam Centraal (spoor 2)
Kropswolde
    16:26 naar Groningen (spoor 1)
Ede-Wageningen
    16:26 naar Schiphol (spoor 3)
Utrecht Centraal
    16:26 naar Schiphol (spoor 5)
Hilversum Media Park
    16:26 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Duivendrecht
    16:26 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Hilversum Sportpark
    16:27 naar Hoofddorp (spoor 2)
Eindhoven
    16:27 naar Enkhuizen (spoor 5)
Roosendaal
    16:27 naar Zwolle (spoor 3a)
Schinnen
    16:27 naar Kerkrade Centrum (spoor 1)
Daarlerveen
    16:27 naar Hardenberg (spoor 1a)
Uithuizen
    16:27 naar Roodeschool (spoor 1)
Winsum
    16:27 naar Groningen (spoor 2)
Geleen-Lutterade
    16:27 naar Roermond (spoor 1)
Schiphol
    16:27 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Alkmaar
    16:27 naar Maastricht (spoor 3)
Rotterdam Centraal
    16:27 naar Schiphol (spoor 9)
's-Hertogenbosch
    16:28 naar Alkmaar (spoor 3)
Eijsden
    16:28 naar Liège-Guillemins (spoor 1)
Zuidbroek
    16:28 naar Groningen (spoor 1)
Nijmegen
    16:28 naar Schiphol (spoor 3)
    16:28 naar Ede-Wageningen (spoor 1)
Zutphen
    16:28 naar Roosendaal (spoor 3)
Tilburg
    16:28 naar Roosendaal (spoor 3)
Barneveld Centrum
    16:28 naar Amersfoort (spoor 2)
Utrecht Centraal
    16:28 naar Den Haag Centraal (spoor 9)
Rotterdam Alexander
    16:28 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Amersfoort Schothorst
    16:28 naar Groningen (spoor 3)
Schiedam Centrum
    16:28 naar Dordrecht (spoor 3)
Blerick
    16:28 naar Roermond (spoor 3)
Amersfoort
    16:28 naar Rotterdam Centraal (spoor 6)
Utrecht Centraal
    16:29 naar Alkmaar (spoor 7)
Wehl
    16:29 naar Winterswijk (spoor 2)
Valkenburg
    16:29 naar Maastricht (spoor 2)
Diemen Zuid
    16:29 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Venlo
    16:29 naar Nijmegen (spoor 1b)
Hilversum
    16:29 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Gouda
    16:29 naar Utrecht Centraal (spoor 3)
Dalfsen
    16:29 naar Emmen (spoor 2)
Amsterdam Centraal
    16:29 naar Alkmaar (spoor 8a)
Den Haag HS
    16:29 naar Vlissingen (spoor 4)
Delft
    16:30 naar Den Haag Centraal (spoor 1)
Valkenburg
    16:30 naar Aachen Hbf (spoor 1)
Vroomshoop
    16:30 naar Hardenberg (spoor 1)
Delfzijl
    16:30 naar Groningen (spoor 1)
Leiden Centraal
    16:30 naar Den Haag Centraal (spoor 9b)
Dordrecht Stadspolders
    16:30 naar Gorinchem (spoor 2)
Lichtenvoorde-Groenlo
    16:30 naar Zutphen (spoor 2)
Leiden Centraal
    16:30 naar Dordrecht (spoor 8b)
Nuth
    16:30 naar Kerkrade Centrum (spoor 1)
Mantgum
    16:30 naar Leeuwarden (spoor 1)
Aalten
    16:30 naar Arnhem (spoor 2)
Sittard
    16:30 naar Maastricht Randwyck (spoor 3a)
Schiedam Centrum
    16:31 naar Schiphol (spoor 5)
Hurdegaryp
    16:31 naar Leeuwarden (spoor 1)
Eijsden
    16:31 naar Maastricht (spoor 2)
Zuidbroek
    16:31 naar Veendam (spoor 2)
Utrecht Centraal
    16:31 naar Utrecht Maliebaan (spoor 2)
Diemen Zuid
    16:31 naar Hoofddorp (spoor 2)
Rotterdam Alexander
    16:31 naar Rotterdam Centraal (spoor 2)
Leiden Centraal
    16:31 naar Schiphol (spoor 5b)
Blerick
    16:31 naar Nijmegen (spoor 4)
Coevorden
    16:31 naar Zwolle (spoor 2)
Boven-Hardinxveld
    16:31 naar Dordrecht (spoor 1)
Delft
    16:31 naar Eindhoven (spoor 2)
Heerenveen
    16:32 naar Den Haag Centraal (spoor 3)
Doetinchem De Huet
    16:32 naar Winterswijk (spoor 1)
Hoevelaken
    16:32 naar Barneveld Zuid (spoor 2)
Uithuizermeeden
    16:32 naar Roodeschool (spoor 1)
Hilversum
    16:32 naar Hoofddorp (spoor 4)
Delfzijl West
    16:32 naar Groningen (spoor 1)
Hilversum Sportpark
    16:32 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Gouda
    16:32 naar Den Haag Centraal (spoor 8)
Schiphol
    16:32 naar Nijmegen (spoor 3)
Sauwerd
    16:32 naar Groningen (spoor 1)
Barneveld Noord
    16:33 naar Amersfoort (spoor 1)
Ede-Wageningen
    16:33 naar Nijmegen (spoor 4)
Utrecht Centraal
    16:33 naar Maastricht (spoor 18)
Leiden Centraal
    16:33 naar Amsterdam Centraal (spoor 4b)
Sappemeer Oost
    16:33 naar Groningen (spoor 1)
Kropswolde
    16:33 naar Winschoten (spoor 2)
Venlo
    16:33 naar Roermond (spoor 4b)
Utrecht Centraal
    16:33 naar Rotterdam Centraal (spoor 20)
Tilburg
    16:33 naar Zwolle (spoor 1)
Den Haag HS
    16:33 naar Amsterdam Centraal (spoor 6)
Maastricht Randwyck
    16:33 naar Heerlen (spoor 1)
Den Haag Centraal
    16:33 naar Leeuwarden (spoor 9)
Amsterdam Centraal
    16:34 naar Maastricht (spoor 4b)
Weert
    16:34 naar Enkhuizen (spoor 2)
Hilversum Media Park
    16:34 naar Hoofddorp (spoor 2)
Duivendrecht
    16:34 naar Hoofddorp (spoor 4)
Meerssen
    16:34 naar Maastricht (spoor 2)
Hoensbroek
    16:34 naar Kerkrade Centrum (spoor 2)
Groningen Europapark
    16:34 naar Groningen (spoor 1)
Sliedrecht Baanhoek
    16:34 naar Gorinchem (spoor 1)
Geleen-Lutterade
    16:34 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Amersfoort Schothorst
    16:34 naar Den Haag Centraal (spoor 1)
Amersfoort
    16:34 naar Leeuwarden (spoor 2)
Heemstede-Aerdenhout
    16:34 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Hardinxveld-Giessendam
    16:34 naar Dordrecht (spoor 2)
Meppel
    16:34 naar Leeuwarden (spoor 3)
Amsterdam Centraal
    16:34 naar Vlissingen (spoor 2a)
Schiphol
    16:34 naar Groningen (spoor 1)
Amsterdam Sloterdijk
    16:34 naar Amsterdam Centraal (spoor 8)
Arnhem
    16:35 naar Nijmegen (spoor 9)
Appingedam
    16:35 naar Groningen (spoor 2)
Amsterdam Sloterdijk
    16:35 naar Alkmaar (spoor 3)
Rotterdam Blaak
    16:35 naar Amsterdam Centraal (spoor 2)
Castricum
    16:35 naar Maastricht (spoor 2)
Mariënberg
    16:35 naar Hardenberg (spoor 3)
Rotterdam Centraal
    16:35 naar Leeuwarden (spoor 14)
Delft
    16:35 naar Vlissingen (spoor 2)
Martenshoek
    16:35 naar Winschoten (spoor 2)
Assen
    16:35 naar Rotterdam Centraal (spoor 1)
Sittard
    16:35 naar Enkhuizen (spoor 2b)
Lunteren
    16:35 naar Ede-Wageningen (spoor 1)
Hollandsche Rading
    16:36 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Hoogezand-Sappemeer
    16:36 naar Groningen (spoor 1)
Amsterdam Amstel
    16:36 naar Enkhuizen (spoor 1)
's-Hertogenbosch
    16:36 naar Maastricht (spoor 6)
Ommen
    16:36 naar Emmen (spoor 2)
Etten-Leur
    16:36 naar Zwolle (spoor 1)
Eindhoven
    16:36 naar Alkmaar (spoor 4)
Den Haag Laan v NOI
    16:36 naar Amsterdam Centraal (spoor 6)
Zutphen
    16:36 naar Apeldoorn (spoor 2a)
Oss
    16:36 naar Zwolle (spoor 2)
Almelo
    16:36 naar Den Haag Centraal (spoor 4)
Leeuwarden Camminghaburen
    16:36 naar Leeuwarden (spoor 1)
Schiphol
    16:37 naar Rotterdam Centraal (spoor 5)
Haarlem
    16:37 naar Den Haag Centraal (spoor 6)
Tilburg
    16:37 naar Den Haag Centraal (spoor 2)
Dieren
    16:37 naar Roosendaal (spoor 2)
Doetinchem
    16:37 naar Winterswijk (spoor 1)
Hengelo
    16:37 naar Enschede (spoor 3)
Hilversum
    16:37 naar Leeuwarden (spoor 2)
Rotterdam Centraal
    16:37 naar Dordrecht (spoor 6)
Varsseveld
    16:37 naar Arnhem (spoor 1)
Beek-Elsloo
    16:37 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Gouda
    16:37 naar Rotterdam Centraal (spoor 8)
Dordrecht
    16:37 naar Vlissingen (spoor 5)
Kerkrade Centrum
    16:37 naar Sittard (spoor 1)
Maastricht
    16:37 naar Heerlen (spoor 6)
Schiphol
    16:37 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Zutphen
    16:37 naar Winterswijk (spoor 1b)
Breda
    16:38 naar Eindhoven (spoor 3)
Martenshoek
    16:38 naar Groningen (spoor 1)
Amsterdam RAI
    16:38 naar Hoofddorp (spoor 3)
Bussum Zuid
    16:38 naar Hoofddorp (spoor 1)
Amsterdam Centraal
    16:38 naar Frankfurt (M) Hbf (spoor 2b)
    16:38 naar Breda (spoor 14a)
Sittard
    16:38 naar Roermond (spoor 2a)
Sliedrecht
    16:38 naar Gorinchem (spoor 1)
Hoogezand-Sappemeer
    16:38 naar Winschoten (spoor 2)
Tegelen
    16:38 naar Roermond (spoor 1)
Nijmegen
    16:38 naar Roermond (spoor 1b)
Eindhoven
    16:38 naar Heerlen (spoor 2)
Weesp
    16:38 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Groningen Noord
    16:38 naar Groningen (spoor 2)
Den Haag HS
    16:38 naar Den Haag Centraal (spoor 6)
Hoofddorp
    16:38 naar Utrecht Centraal (spoor 3)
Ruurlo
    16:38 naar Zutphen (spoor 1)
Amsterdam Sloterdijk
    16:39 naar Vlissingen (spoor 7)
Barneveld Noord
    16:39 naar Barneveld Zuid (spoor 1)
Delft
    16:39 naar Schiphol (spoor 1)
Maastricht Randwyck
    16:39 naar Maastricht (spoor 2)
Den Haag Laan v NOI
    16:39 naar Dordrecht (spoor 5)
Hardenberg
    16:39 naar Zwolle (spoor 1)
Utrecht Centraal
    16:39 naar Nijmegen (spoor 19)
Dordrecht
    16:39 naar Schiphol (spoor 3a)
Sliedrecht
    16:39 naar Dordrecht (spoor 2)
Chevremont
    16:39 naar Sittard (spoor 1)
Nijmegen
    16:39 naar Roosendaal (spoor 4b)
Gouda
    16:39 naar Utrecht Centraal (spoor 3)
Roermond
    16:40 naar Heerlen (spoor 1)
Maastricht Noord
    16:40 naar Heerlen (spoor 1)
Voorst-Empe
    16:40 naar Apeldoorn (spoor 1)
Den Haag Centraal
    16:40 naar Utrecht Centraal (spoor 4)
Haarlem
    16:40 naar Amsterdam Centraal (spoor 3)
Schiphol
    16:40 naar Brussel-Zuid/Midi (spoor 5)
Amsterdam Zuid
    16:40 naar Nijmegen (spoor 2)
Heerlen
    16:40 naar Kerkrade Centrum (spoor 2)
Amersfoort
    16:40 naar Den Haag Centraal (spoor 6)
Rotterdam Blaak
    16:40 naar Dordrecht (spoor 3)
Kropswolde
    16:41 naar Groningen (spoor 1)
Rotterdam Centraal
    16:41 naar Amsterdam Centraal (spoor 12)
Arnhem
    16:41 naar Zwolle (spoor 3)
Sappemeer Oost
    16:41 naar Winschoten (spoor 2)
Hardinxveld-Giessendam
    16:41 naar Gorinchem (spoor 1)
Naarden-Bussum
    16:41 naar Hoofddorp (spoor 1)
Hoevelaken
    16:41 naar Amersfoort (spoor 1)
Amsterdam Zuid
    16:41 naar Hoofddorp (spoor 3)
Nijmegen Heyendaal
    16:41 naar Roermond (spoor 1)
Amsterdam Amstel
    16:42 naar Maastricht (spoor 4)
Zaandam
    16:42 naar Alkmaar (spoor 2)
Amsterdam Zuid
    16:42 naar Groningen (spoor 1)
Eygelshoven
    16:42 naar Sittard (spoor 1)
Ede Centrum
    16:42 naar Ede-Wageningen (spoor 1)
Driebergen-Zeist
    16:42 naar Schiphol (spoor 1)
Gaanderen
    16:42 naar Winterswijk (spoor 1)
Heemstede-Aerdenhout
    16:42 naar Den Haag Centraal (spoor 2)
's-Hertogenbosch
    16:42 naar Roosendaal (spoor 7)
Rotterdam Centraal
    16:42 naar Amsterdam Centraal (spoor 9)
Amersfoort
    16:42 naar Den Haag Centraal (spoor 7)
Schiphol
    16:42 naar Dordrecht (spoor 5)
Utrecht Centraal
    16:42 naar Hoofddorp (spoor 1)
Sliedrecht Baanhoek
    16:42 naar Dordrecht (spoor 1)
Utrecht Centraal
    16:43 naar Den Haag Centraal (spoor 9)
Barneveld Centrum
    16:43 naar Barneveld Zuid (spoor 2)
Mariënberg
    16:43 naar Emmen (spoor 2)
Loppersum
    16:43 naar Groningen (spoor 2)
Schiedam Centrum
    16:43 naar Vlissingen (spoor 3)
Rotterdam Alexander
    16:43 naar Leeuwarden (spoor 1)
Nijmegen
    16:43 naar Den Helder (spoor 3)
Schiphol
    16:43 naar Utrecht Centraal (spoor 3)
Weesp
    16:43 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Bunde
    16:43 naar Maastricht Randwyck (spoor 1)
Eindhoven
    16:43 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Susteren
    16:43 naar Roermond (spoor 2)
Steenwijk
    16:43 naar Leeuwarden (spoor 2)
Meerssen
    16:44 naar Heerlen (spoor 1)
Gouda
    16:44 naar Enschede (spoor 3)
Utrecht Overvecht
    16:44 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Den Haag HS
    16:44 naar Dordrecht (spoor 4)
Terborg
    16:44 naar Arnhem (spoor 1)
Utrecht Centraal
    16:44 naar Heerlen (spoor 18)
Rotterdam Centraal
    16:44 naar Eindhoven (spoor 6)
's-Hertogenbosch
    16:45 naar Heerlen (spoor 6)
Terborg
    16:45 naar Winterswijk (spoor 2)
Venray
    16:45 naar Nijmegen (spoor 2)
Vorden
    16:45 naar Zutphen (spoor 2)
Breda
    16:45 naar Roosendaal (spoor 8)
Almelo
    16:45 naar Berlin Ostbahnhof (spoor 2)
Klarenbeek
    16:45 naar Apeldoorn (spoor 2)
Breda
    16:45 naar Amsterdam Centraal (spoor 5)
Mariënberg
    16:45 naar Zwolle (spoor 1)
Zwolle
    16:45 naar Groningen (spoor 6)
Leiden Centraal
    16:45 naar Vlissingen (spoor 8b)
Amsterdam Bijlmer ArenA
    16:45 naar Schiphol (spoor 2)
Amsterdam Centraal
    16:45 naar Heerlen (spoor 4b)
Hardenberg
    16:45 naar Almelo (spoor 2)
Reuver
    16:45 naar Roermond (spoor 1)
Leiden Centraal
    16:45 naar Den Haag Centraal (spoor 9b)
Vorden
    16:45 naar Winterswijk (spoor 1)
Utrecht Overvecht
    16:46 naar Hoofddorp (spoor 1)
Zuidbroek
    16:46 naar Winschoten (spoor 2)
Leeuwarden
    16:46 naar Rotterdam Centraal (spoor 4)
Landgraaf
    16:46 naar Kerkrade Centrum (spoor 2)
Schiedam Centrum
    16:46 naar Amsterdam Centraal (spoor 5)
Steenwijk
    16:46 naar Den Haag Centraal (spoor 1)
Dordrecht Stadspolders
    16:46 naar Dordrecht (spoor 1)
Rotterdam Alexander
    16:46 naar Rotterdam Centraal (spoor 2)
Arnhem
    16:46 naar Schiphol (spoor 11)
Boven-Hardinxveld
    16:46 naar Gorinchem (spoor 2)
Driebergen-Zeist
    16:47 naar Nijmegen (spoor 2)
Gouda
    16:47 naar Den Haag Centraal (spoor 8)
Leiden Centraal
    16:47 naar Leeuwarden (spoor 4b)
Landgraaf
    16:47 naar Sittard (spoor 1)
Den Haag Centraal
    16:47 naar Eindhoven (spoor 1)
Apeldoorn
    16:47 naar Enschede (spoor 4)
Echt
    16:47 naar Roermond (spoor 1)
Amsterdam Amstel
    16:47 naar Alkmaar (spoor 1)
Mook Molenhoek
    16:47 naar Roermond (spoor 1)
Den Haag Centraal
    16:47 naar Amsterdam Centraal (spoor 9)
Stedum
    16:47 naar Groningen (spoor 1)
Zwolle
    16:47 naar Rotterdam Centraal (spoor 5)
Houthem-St Gerlach
    16:47 naar Heerlen (spoor 1)
Gaanderen
    16:47 naar Arnhem (spoor 1)
Eygelshoven
    16:48 naar Kerkrade Centrum (spoor 2)
Heerlen
    16:48 naar Maastricht (spoor 1)
Groningen
    16:48 naar Delfzijl (spoor 4a)
Den Haag HS
    16:48 naar Schiphol (spoor 6)
's-Hertogenbosch
    16:48 naar Enkhuizen (spoor 3)
Rotterdam Centraal
    16:48 naar Den Haag Centraal (spoor 9)
Schiphol
    16:48 naar Hoofddorp (spoor 4)
Zwolle
    16:48 naar Leeuwarden (spoor 7)
Groningen
    16:48 naar Den Haag Centraal (spoor 4b)
Utrecht Centraal
    16:48 naar Enkhuizen (spoor 7)
    16:48 naar Rotterdam Centraal (spoor 8)
Heemstede-Aerdenhout
    16:48 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Maastricht
    16:49 naar Heerlen (spoor 5b)
Leiden Centraal
    16:49 naar Amsterdam Centraal (spoor 5b)
Naarden-Bussum
    16:49 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Groningen Europapark
    16:49 naar Groningen (spoor 1)
Hardenberg
    16:49 naar Emmen (spoor 2)
Amsterdam Sloterdijk
    16:49 naar Amsterdam Centraal (spoor 8)
Amsterdam Zuid
    16:49 naar Den Haag Centraal (spoor 4)
Utrecht Centraal
    16:49 naar Groningen (spoor 11)
Zaandam
    16:49 naar Maastricht (spoor 4)
Ede-Wageningen
    16:50 naar Nijmegen (spoor 4)
Rotterdam Centraal
    16:50 naar Utrecht Centraal (spoor 13)
Arnhem
    16:50 naar Nijmegen (spoor 9)
Roermond
    16:50 naar Enkhuizen (spoor 2)
Amsterdam Zuid
    16:50 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Amsterdam Centraal
    16:50 naar Den Haag Centraal (spoor 2a)
Breda
    16:50 naar Zwolle (spoor 3)
Zwolle
    16:50 naar Den Haag Centraal (spoor 3)
Delft
    16:50 naar Dordrecht (spoor 2)
Haarlem
    16:50 naar Vlissingen (spoor 6)
Swalmen
    16:50 naar Roermond (spoor 2)
Amsterdam Bijlmer ArenA
    16:51 naar Nijmegen (spoor 7)
Rotterdam Blaak
    16:51 naar Schiphol (spoor 2)
Rotterdam Centraal
    16:51 naar Breda (spoor 3)
Apeldoorn De Maten
    16:51 naar Apeldoorn (spoor 1)
Chevremont
    16:51 naar Kerkrade Centrum (spoor 1)
Den Haag Laan v NOI
    16:51 naar Schiphol (spoor 6)
Varsseveld
    16:51 naar Winterswijk (spoor 2)
Valkenburg
    16:51 naar Heerlen (spoor 1)
Leeuwarden
    16:51 naar Zuidhorn (spoor 5b)
Rotterdam Centraal
    16:51 naar Vlissingen (spoor 4)
Maastricht
    16:51 naar Maastricht Randwyck (spoor 4b)
Bussum Zuid
    16:52 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Amsterdam RAI
    16:52 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
    16:52 naar Amersfoort (spoor 1)
Groningen Noord
    16:52 naar Delfzijl (spoor 1)
Etten-Leur
    16:52 naar Roosendaal (spoor 2)
Dieren
    16:52 naar Zwolle (spoor 1)
Groningen
    16:52 naar Roodeschool (spoor 6a)
Leeuwarden
    16:52 naar Sneek (spoor 1)
Gouda
    16:52 naar Rotterdam Centraal (spoor 8)
Heerlen
    16:52 naar Sittard (spoor 2)
Ruurlo
    16:52 naar Winterswijk (spoor 2)
Amsterdam Zuid
    16:52 naar Schiphol (spoor 3)
Vierlingsbeek
    16:52 naar Nijmegen (spoor 1)
Heerlen
    16:53 naar Maastricht Randwyck (spoor 1)
Weesp
    16:53 naar Groningen (spoor 2)
Hollandsche Rading
    16:53 naar Hoofddorp (spoor 2)
Bedum
    16:53 naar Groningen (spoor 1)
Schiphol
    16:53 naar Breda (spoor 5)
Amsterdam Amstel
    16:53 naar Heerlen (spoor 4)
Ommen
    16:53 naar Zwolle (spoor 1)
Amsterdam Centraal
    16:53 naar Rotterdam Centraal (spoor 11a)
Arnhem
    16:53 naar Roosendaal (spoor 8)
Cuijk
    16:53 naar Roermond (spoor 2)
Den Haag HS
    16:53 naar Eindhoven (spoor 4)
Scheemda
    16:53 naar Winschoten (spoor 2)
Breda
    16:53 naar Den Haag Centraal (spoor 7)
Ede-Wageningen
    16:53 naar Amersfoort (spoor 1a)
Schiphol
    16:53 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Doetinchem
    16:53 naar Arnhem (spoor 1)
's-Hertogenbosch
    16:54 naar Zwolle (spoor 1)
Tilburg
    16:54 naar Eindhoven (spoor 1)
Schin op Geul
    16:54 naar Heerlen (spoor 1)
Nijmegen
    16:54 naar Zwolle (spoor 1a)
Delft
    16:54 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Castricum
    16:54 naar Alkmaar (spoor 1)
Amersfoort
    16:54 naar Leeuwarden (spoor 1)
Rotterdam Blaak
    16:54 naar Vlissingen (spoor 3)
Meerssen
    16:54 naar Heerlen (spoor 1)
Gouda
    16:54 naar Leeuwarden (spoor 3)
Leeuwarden Camminghaburen
    16:54 naar Zuidhorn (spoor 1)
Dordrecht
    16:54 naar Amsterdam Centraal (spoor 1)
Den Haag Laan v NOI
    16:54 naar Vlissingen (spoor 5)
Mariënberg
    16:55 naar Almelo (spoor 3)
Weesp
    16:55 naar Hoofddorp (spoor 5)
Oss
    16:55 naar Roosendaal (spoor 1)
Rotterdam Centraal
    16:55 naar Amsterdam Centraal (spoor 11)
Haarlem
    16:55 naar Amsterdam Centraal (spoor 3)
Amsterdam Sloterdijk
    16:55 naar Den Haag Centraal (spoor 7)
Gorinchem
    16:55 naar Dordrecht (spoor 1)
Assen
    16:55 naar Groningen (spoor 3)
Hilversum
    16:55 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Heemstede-Aerdenhout
    16:55 naar Vlissingen (spoor 2)
Amsterdam Sloterdijk
    16:55 naar Maastricht (spoor 5)
Den Haag Centraal
    16:55 naar Enschede (spoor 5)
Ede-Wageningen
    16:56 naar Schiphol (spoor 3)
Dordrecht
    16:56 naar Gorinchem (spoor 15)
Meppel
    16:56 naar Den Haag Centraal (spoor 2)
Heerlen Woonboulevard
    16:56 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Hoensbroek
    16:56 naar Sittard (spoor 1)
Doetinchem De Huet
    16:56 naar Arnhem (spoor 1)
Weert
    16:56 naar Heerlen (spoor 3b)
Heerenveen
    16:56 naar Leeuwarden (spoor 2)
Hilversum Media Park
    16:56 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Duivendrecht
    16:56 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Groningen Noord
    16:56 naar Roodeschool (spoor 1)
Amersfoort
    16:56 naar Barneveld Zuid (spoor 4b)
Utrecht Centraal
    16:56 naar Schiphol (spoor 5)
Eindhoven
    16:57 naar Enkhuizen (spoor 5)
Klimmen-Ransdaal
    16:57 naar Heerlen (spoor 1)
Hilversum Sportpark
    16:57 naar Hoofddorp (spoor 2)
Alkmaar
    16:57 naar Maastricht (spoor 3)
Sauwerd
    16:57 naar Groningen (spoor 1)
Schiphol
    16:57 naar Den Haag Centraal (spoor 5)
Ede Centrum
    16:57 naar Amersfoort (spoor 1)
Roosendaal
    16:57 naar Zwolle (spoor 3a)
Rotterdam Centraal
    16:57 naar Schiphol (spoor 9)
Amersfoort Schothorst
    16:58 naar Leeuwarden (spoor 3)
Tilburg
    16:58 naar Roosendaal (spoor 3)
Utrecht Centraal
    16:58 naar Den Haag Centraal (spoor 9)
Hengelo
    16:58 naar Berlin Ostbahnhof (spoor 3)
Schiedam Centrum
    16:58 naar Dordrecht (spoor 3)
Roodeschool
    16:58 naar Groningen (spoor 1)
Amersfoort
    16:58 naar Rotterdam Centraal (spoor 6)
's-Hertogenbosch
    16:58 naar Alkmaar (spoor 3)
Rotterdam Alexander
    16:58 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Nijmegen
    16:58 naar Schiphol (spoor 3)
Sauwerd
    16:58 naar Delfzijl (spoor 2)
Barneveld Centrum
    16:58 naar Amersfoort (spoor 2)
Zutphen
    16:58 naar Roosendaal (spoor 3)
Utrecht Centraal
    16:59 naar Alkmaar (spoor 7)
Diemen Zuid
    16:59 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Valkenburg
    16:59 naar Maastricht (spoor 2)
Voerendaal
    16:59 naar Maastricht Randwyck (spoor 2)
Amsterdam Centraal
    16:59 naar Alkmaar (spoor 8a)
Hilversum
    16:59 naar Utrecht Centraal (spoor 2)
Nuth
    16:59 naar Sittard (spoor 2)
Coevorden
    16:59 naar Emmen (spoor 1)
Gouda
    16:59 naar Utrecht Centraal (spoor 3)
Den Haag HS
    16:59 naar Vlissingen (spoor 4)
Leiden Centraal
    17:00 naar Den Haag Centraal (spoor 9b)
Lichtenvoorde-Groenlo
    17:00 naar Winterswijk (spoor 1)
Dordrecht Stadspolders
    17:00 naar Gorinchem (spoor 2)
Valkenburg
    17:00 naar Heerlen (spoor 1)
Deventer
    17:00 naar Enschede (spoor 1)
Wehl
    17:00 naar Arnhem (spoor 1)
Aalten
    17:00 naar Winterswijk (spoor 1)
Mantgum
    17:00 naar Sneek (spoor 2)
Dalfsen
    17:00 naar Zwolle (spoor 1)
Boxmeer
    17:00 naar Nijmegen (spoor 1)
Leiden Centraal
    17:00 naar Dordrecht (spoor 8b)
Vroomshoop
    17:00 naar Almelo (spoor 2)
Delft
    17:00 naar Den Haag Centraal (spoor 1)
    17:01 naar Eindhoven (spoor 2)
Leiden Centraal
    17:01 naar Schiphol (spoor 5b)
Rotterdam Alexander
    17:01 naar Rotterdam Centraal (spoor 2)
Schiedam Centrum
    17:01 naar Schiphol (spoor 5)
Boxmeer
    17:01 naar Roermond (spoor 2)
Voerendaal
    17:01 naar Heerlen (spoor 1)
Boven-Hardinxveld
    17:01 naar Dordrecht (spoor 1)
Hurdegaryp
    17:01 naar Zuidhorn (spoor 2)
Diemen Zuid
    17:01 naar Hoofddorp (spoor 2)
Gouda
    17:02 naar Den Haag Centraal (spoor 8)
Hilversum Sportpark
    17:02 naar Utrecht Centraal (spoor 1)
Zuidhorn
    17:02 naar Leeuwarden (spoor 2)
Hilversum
    17:02 naar Hoofddorp (spoor 4)
Schinnen
    17:02 naar Sittard (spoor 2)
Winschoten
    17:02 naar Groningen (spoor 1)
Heerenveen
    17:02 naar Rotterdam Centraal (spoor 3)
Sauwerd
    17:02 naar Roodeschool (spoor 2)
Bedum
    17:02 naar Delfzijl (spoor 1)
Schiphol
    17:02 naar Nijmegen (spoor 3)
Rotterdam Centraal
    17:02 naar Den Haag HS (spoor 12)
Hoevelaken
    17:02 naar Barneveld Zuid (spoor 2)
Uithuizermeeden
    17:02 naar Groningen (spoor 2)
OVplaza reisplanner
Van:
Naar:

Volg ons op..

Twitter  Mobiele site